Ekonomiczna i skuteczna forma reklamy

Baner reklamowy to najtańsza forma prezentacji firmy, idealny na akcje promocyjne, bardzo łatwy w montażu oraz transporcie.

Producent reklamy Lublin – stosowana technologia

Banery Lublin wykonywane przez nas są z materiału płóciennego (plandeka) okute stalowymi oczkami ułatwiającymi montaż. Grafika drukowana technologią druku cyfrowego (solvent) odpornego na warunki atmosferyczne. Wykonujemy banery w każdym rozmiarze i w pełnej kolorystyce.

 • Praktiker LUBLIN
  Banery
 • CRH Żagiel MED Lublin
  Banery
 • Butik Outlet Lublin
  Banery
 • Solarium Fryzjer Kosmetyka Lublin
  Banery

Banery Lublin – zalety reklamy

By firma osiągnęła i utrzymała wysoką pozycję na rynku, przynosiła zyski i odniosła sukces, konieczna okazuje się właściwa promocja. Zwrócenie uwagi potencjalnego odbiorcy na oferowane usługi nie wydaje się trudnym zadaniem. Wystarczy zainwestować w rozmaite formy reklamowe w przestrzeni miejskiej, by poinformować klienta o swojej marce. Mogą to być ulotki, plakaty, billboardy albo coraz chętniej wykorzystywane banery reklamowe. Banery Lublin swoją rosnącą popularność zawdzięczają uniwersalności i atrakcyjnym cenom. Łatwo zauważalne, wyraziste i trwałe w swoim przekazie sprawdzają się podczas promocji firm z różnych branż. Nic więc dziwnego, że właściciele i przedstawiciele spółek z chęcią inwestują w taką reklamę.

Niewątpliwie olbrzymim atutem banera reklamowego jest łatwość jego użycia. Szybko i prosto można zawiesić go niemal w każdym, dowolnie wybranym miejscu – na elewacji budynku, parkanie czy ogrodzeniu. W razie potrzeby bez problemu można go też zdjąć i przenieść w inną, dogodną lokalizację albo złożyć i przechować na jakiś czas. Odpowiednio zabezpieczony nie zniszczy się i nie straci nic ze swoich pierwotnych właściwości.

Jako kolejną zaletę banera reklamowego wymienić trzeba dużą dowolność, jeśli chodzi o wybór formatu, materiału, a także grafiki, jaką chcemy na nim umieścić. W przypadku rozmiaru jedynym ograniczeniem okazuje się właściwie powierzchnia, jaką mamy do dyspozycji. Przy bardzo dużych płachtach pamiętać jednak należy o odpowiednim mocowaniu. Wykorzystując profesjonalne techniki druku i materiały, możemy mieć pewność, że nasza reklama Lublin będzie odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne, wysokie temperatury czy dużą wilgotność.

Wielkoformatowe banery reklamowe drukuje się na specjalnych maszynach – ploterach solwentowych, które zamiast tuszu wykorzystują kolorowy rozpuszczalnik do nanoszenia grafiki. Głowica równomiernie rozprowadza farbę na wybranym materiale (papierze, folii, tkaninie z PVC, tkaninie poliestrowej lub tkaninie flagowej), zapewniając precyzyjne zadrukowanie całej powierzchni. Brzegi banera wzmacnia się, przygrzewając je, a następnie nabija oczka, które służą do późniejszego zamocowania banera.