banery Lublin

Banery Lublin
Druk & Montaż

To zdecydowanie najtańsza z dostępnych form reklamy zewnętrznej. Zaletą jest szybkie wykonawstwo. Banery Lublin drukujemy techniką druku cyfrowego solvent. Kolorystyka i wielkość jest dowolna. Na brzegach banerów znajdują symetrycznie nabite metalowe obręcze, z których pomocą montuje się reklamę. Na życzenie stosujemy inne wykończenie.

Co możemy zaoferować?

Druk banerów małych i wielkoformatowych.
Montaż banerów w wyznaczonym miejscu (siatka, tablica, elewacja, konstrukcja).
Wykonujemy konstrukcje pod banery.
Drukujemy banery odblaskowe.
Tworzymy projekty graficzne pod banery.
Oferujemy podświetlenie konstrukcji z banerem.

Tani druk Banerów Lublin

Jest to zdecydowanie najtańsza forma reklamy, a dzięki temu dostępna dla każdego. Świetnie sprawdza się na akcje promocyjne. Pomimo wysokiej jakości druku odpornego na zmienne warunki atmosferyczne, trwałość reklamy oceniana jest na około 2-3 lata, po tym czasie druk zaczyna tracić kolor. Porównując trwałość do ceny, nie jest to przeszkodą.

Konstrukcje pod baner

Banery reklamowe Lublin można montować w różnych miejscach. Ta forma reklamy najlepiej wygląda zamontowana na metalowej konstrukcji, którą można zmówić u nas lub kupić oddzielnie. W Lublinie istnieje wiele dobrze usytuowanych miejsc do wynajęcia, my również dysponujemy takimi tablicami reklamowymi, które można od nas wynająć.

Cena baneru
oferowana jest za 1m²

Koszt jest niewygórowany, dzięki temu banery Lublin są dostępne dla każdego. Cena produktu jest kalkulowana na podstawie wielkości w metrach kwadratowych w oparciu o wybrany materiał oraz sposób wydruku. Na życzenie zajmujemy się również montażem. Usługę można zmówić u nas telefonicznie lub odwiedzając nas w biurze osobiście. Zapraszamy!

Prześlij nam
informacje do Wyceny

Wiesz mniej więcej czego chcesz i potrzebujesz uzyskać wycenę dla Twojego baneru? Zostaw nam kilka informacji na temat planowanej reklamy, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Do formularza możesz dołączyć zdjęcia, rysunek, logo lub gotowy projekt. Możesz do nas również zadzwonić w godzinach pracy jeżeli potrzebujesz projektu graficznego dla tej realizacji.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas:

Wycena druku baneru: