reklama w witrynach Lublin

Grafika na witrynach
Lublin

To zdecydowanie dobry sposób na reklamę nie tylko miejsca ale również na bezpośrednie dotarcie do klienta. Można umieścić tu informacje o ofercie lub też o specjalnych okazjach – promocjach, wyprzedażach itp. Stosunkowo niski koszt wykonania samej grafiki jest dodatkowym atutem.

Oklejanie szyb grafiką

Jest wiele ciekawych rozwiązań na oklejenie szyb grafiką, czy napisami. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze z nich:
Trwała i elegancka forma reklamy zewnętrznej,
Grafika na witrynach wykonana folią ploterową,
Wydruk na folii monomerycznej i wyklejanie witryny na zewnątrz,
Oklejanie szyb folią OVW (dziurkowaną),
Wyklejanie szyb od wewnątrz folią ploterową lub monomeryczną.

Wykonamy grafikę i wydruk na wymiar

Zarówno wielkość, jak i zawartość dopasowujemy do indywidualnych potrzeb. Możemy wykonać projekt na zamówienia, ale realizujemy również projekty z zewnątrz. Podstawą jest dokładne zmierzenie powierzchni i wykonanie projektu na tej podstawie, późniejszy krok to wydruk. W ten sposób reklama Lublin jest przygotowywana.

Usługa wyklejania witryn sklepowych

Wyklejenie witryny nie może być przypadkowe i nieprzemyślane, jest swojego rodzaju sztuka, która wymaga doświadczenia i wiedzy. Im większa grafika na witrynach, tym trudniej jest zrobić to dobrze. Technika wyklejania, którą stosujemy jest dopracowana przez nas osobiście przez wiele lat pracy. Do wykonania usługi muszą panować odpowiednie warunki atmosferyczne.

Cena wyklejania
Grafiki na witrynie Lublin?

Zapraszamy do indywidualnej wyceny, na którą główny wpływ ma wielkość wydruku. Zamawiając kompleksową usługę (projekt, wydruk i wyklejanie) możesz liczyć na korzystną cenę. Skontaktuj się z nami w dowolny sposób i omów szczegóły zamówienia.

Prześlij nam
informacje do Wyceny

Wiesz mniej więcej czego chcesz i potrzebujesz uzyskać wycenę dla wyklejania grafiki na witrynie? Zostaw nam kilka informacji takich jak: rozmiar okien, planowany motyw graficzny, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Do formularza możesz dołączyć zdjęcia, rysunek, logo lub gotowy projekt. Możesz do nas również zadzwonić w godzinach pracy.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas:

Wycena oklejania witryn: