Oklejanie_samochodów_multi_pleks
ploter_reklama_na_samochodach_multi_pleks

Reklama na samochodzie w Lublinie?

Jedną z najefektowniejszych form reklamy są reklamy na samochodach. Fachowo zaprojektowana i wyklejona grafika pozwoli Państwa pojazdy wyróżnić spośród innych. Podstawowe techniki stosowane do wykonania grafiki na pojazdach to kolorowa folia samoprzylepna wycinana komputerowo, lub kolorowy wydruk np. w formie zdjęcia.

Jak to robimy?

Stosujemy wyłącznie specjalistyczną folię samochodowa dzięki czemu udzielamy gwarancję na wykonaną usługę. Reklama na pojazdach jest w szczególny sposób narażona na niekorzystne warunki atmosferyczne dlatego wydruki pokryte są specjalnym bezbarwnym laminatem, zapobiegającym zarysowaniom oraz odbarwianiu grafiki. Oklejone przez nas samochody można bez obaw myc także w myjniach automatycznych.Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij