Pylon reklamowy?

Pylony reklamowe w odróżnieniu od innych typów reklam cechują się odmiennym sposobem prezentacji grafiki w pionie oraz możliwością posadowienia tuż obok drogi lub przy budynku. To świetne rozwiązanie, które sprawdza się nawet w przypadku, gdy w jednym budynku znajduje się wiele firm. Taka forma reklamy pozwala na zachowanie dobrego stylu jednocześnie spełniając w 100% swoją funkcję.

Zastosowanie:

Reklamy tego typu są dobrze postrzegalne przez potencjalnych klientów, ze względu na swój kształt i stosunkowo niewielkie rozmiary. Totemy oparte są na konstrukcji stalowej z frontem z płyty aluminiowej diBond lub plexi. Tego typu konstrukcje są wytrzymałe i służą latami, a przy tym bardzo funkcjonalne, ponieważ pozwalają na wymianę pojedynczych elementów.

Pylon reklamowy jako wizytówka

Zaletą tego rodzaju reklamy jest fakt, że wyróżnia się spośród innych. Opcja podświetlenia sprawia, że pylon reklamowy jest widoczny nawet późnym wieczorem i nocą. Dzięki reklamie zewnętrznej każda firma może zapewnić sobie rozpoznawalność w mieście, o ma bardzo duże znaczenie. Umieszczony przy wejściu do lokalu pylon jest również świetnym kierunkowskazem, dzięki niemu bez problemu każdy nowy i stały klient trafi bezpośrednio na miejsce. Jako doświadczony producent reklamy Lublin polecamy wszystkim korzystanie z możliwości jakie daje promocja w swoim mieście i regionie. Dbamy o styl i perfekcyjne wykonanie każdej reklamy, dzięki temu cieszymy się dobrą opinią, a nasi klienci reklamą, która jest w świetnej kondycji przez wiele lat.