tablice reklamowe

Tablice reklamowe
Lublin

To świetne rozwiązanie, które sprawdza się w wielu miejscach. Tablica reklamowa może być umiejscowiona na zewnątrz i wewnątrz budynku, a jej funkcja jest zależna od informacji, którą zawiera. Tablica może być zarówno reklamą samej firmy, jak i również kierunkowskazem i centrum informacji. 

Produkcja szyldów, w ofercie:

tablice reklamowe małe i duże
tablice i tabliczki informacyjne
tablice informacyjne do wewnątrz budynku
tabliczki z oznakowaniem biura na zewnątrz
tabliczki przydrzwiowe,
inne tablice na wymiar

Tablice reklamowe na wymiar

Wielkość, kolorystyka i zawartość tablicy jest dopasowywana do potrzeb klienta. Konstrukcje tablic wykonywane są z profili stalowych dostosowanych do klasy tablicy, całość malowana chlorokauczukiem po uprzednim zagruntowaniu bądź cynkowana, lico może być wykonane z blachy cynkowanej lub banera.

Produkcja billboardów Lublin

Zajmujemy się produkcją reklam zewnętrznych o różnym przeznaczeniu w tym billboardów. Na podstawie projektu wykonujemy produkt zgodny z ustaleniami. W swojej ofercie mamy również tablice reklamowe na wynajem Lublin, na które sprawdzają się prowadzeniu reklamy w centrum miasta.

Cena tablic
zależy od wielkości i materiału

Kwestia ceny jest indywidualna i ściśle oparta na ilości zużytych materiałów oraz roboczogodzin. Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzin w naszym biurze. Wykonujemy wycenę przed rozpoczęciem prac.

Prześlij nam
informacje do Wyceny

Wiesz mniej więcej czego chcesz i potrzebujesz uzyskać wycenę dla tablicy reklamowej lub informacyjnej? Zostaw nam kilka informacji na temat planowanej reklamy, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Do formularza możesz dołączyć zdjęcia, rysunek, logo lub gotowy projekt. Możesz do nas również zadzwonić w godzinach pracy.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas:

Wycena produkcji tablicy: