kasetony Lublin

Kaseton
podświetlany

Stylowy sposób na reklamę. Kasetony Lublin realizujemy według indywidualnego projektu, wykonanego przez nas bądź zleconego na zewnątrz przez klienta. Zawarte informacje mogą być dowolne, polecamy logo, nazwę działalności, a nawet dodatkowe informacje typu godziny otwarcia lub numer kontaktowy.

Kaseton reklamowy zastosowanie:

Trwała i elegancka forma reklamy zewnętrznej,
Możliwość podświetlenia diodami LED,
Kaseton podświetlany może prezentować kształt logo, napisy lub grafikę,
Wymiary kasetonu są elastyczne, więc może on być zarówno długi, jak i wysoki,
Kasetony są popularną formą reklamy podświetlanej,
Widoczność reklamy na kasetonie dostrzeżemy nawet z kilkudziesięciu metrów.

Produkcja reklamy w Lublinie

Kasetony reklamowe są wykonane na konstrukcji aluminiowej obudowa wykonana jest z profili o szerokości 10, 14, 16 i 18 cm. Oferujemy kasetony z czołem z plexi, poliwęglanu, lub winylu (lico elastyczne), grafika może być wyklejana folią do podświetleń lub drukowana. Proponujemy również kasetony Lublin z licem frezowanym – grafika wycięta w płycie aluminiowej – technologia DiBond.

Montaż w dowolnym miejscu Polski

Świadczymy kompleksowe usługi, których elementem jest również montaż. Kasetony reklamowe montujemy w Lublinie, całym województwie lubelskim i poza nim. Umawiamy się na termin odpowiedni dla klienta i w tym dniu dostarczamy kaseton i montujemy. Prace montażowe są wykonywane szybko i sprawnie. Nie potrzeba wiele czasu, by reklama Lublin zawisła w pożądanym miejscu.

Ile kosztuje?
Podświetlany kaseton

Cena usługi jest kalkulowana indywidualnie na podstawie wielkości kasetonu, użytych materiałów i sposobu wykonania. W celu poznania kosztów planowanej usługi zapraszamy do kontaktu telefonicznego, online lub odwiedzin naszego biura. Gdy będziemy mieć wszystkie dane wycenimy kaseton reklamowy. Chętnie udzielamy informacji dotyczących usługi reklama Lublin i inne miasta Polski.

Prześlij nam
informacje do Wyceny

Wiesz mniej więcej czego chcesz i potrzebujesz uzyskać wycenę dla podświetlanego kasetonu? Zostaw nam kilka informacji na temat planowanej reklamy, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Do formularza możesz dołączyć zdjęcia, rysunek, logo lub gotowy projekt. Możesz do nas również zadzwonić w godzinach pracy.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas:

Wycena produkcji kasetonu: