oklejanie samochodów Lublin

Oklejanie samochodów
Lublin

Dzięki takiej reklamie pojazd wyróżnia się spośród innych, a będą w dowolnym miejscu zostaje rozpowszechniona nazwa firmy, dane kontaktowe, a nawet oferta. Indywidualny projekt pozwala na niepowtarzalność oraz ciekawy przekaz. Reklama wykonywana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki temu jest wytrzymała.

Grafika na samochodach

Oferujemy grafikę na samochodach w kilku konfiguracjach wykonania:

Oklejanie samochodów folią ploterową (logo, litery, kształty),
Oklejanie folią polimerową (druk na folii i wyklejanie całych powierzchni),
Oklejanie szyb folią OWV,
Oklejanie folią dedykowaną do zmiany koloru + folia ploterowa.

Oklejanie busów Lublin

Posiadając duży pojazd warto tę przestrzeń zagospodarować w ciekawy sposób. Oklejanie busów Lublin sprawdza się w każdej branży. Nawet pojazd pozostawiony na parkingu, zawierający informacje na temat działalności przyciąga klientów. Wymiar reklamy jest przystosowany do indywidualnych upodobań i modelu pojazdu.

Oklejanie aut dostawczych i osobowych

Jesteśmy w stanie okleić każdy pojazd bez względu na wielkość i markę. Oklejamy również szyby pojazdu, wykorzystujemy do tego specjalną folię MAO 40, która bardzo dobrze wygląda z zewnątrz i jest w 100% czytelna, natomiast osoby będące wewnątrz pojazdu nie mają ograniczonej widoczności dzięki półprzezroczystej formie.

Koszt reklamy
na samochodzie?

Cena jest zróżnicowana i dla każdej realizacji inny, a wpływ na to ma rodzaj materiałów oraz ich ilość. Podstawą do wyceny są również roboczogodziny. Zapraszamy do kontaktu. Można u nas zamówić projekt, wydruk i oklejanie samochodów Lublin i okolice.

Prześlij nam
informacje do Wyceny

Wiesz mniej więcej czego chcesz i potrzebujesz uzyskać wycenę dla reklamy na samochodzie? Zostaw nam kilka informacji na temat planowanej reklamy, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Do formularza możesz dołączyć zdjęcia, rysunek, logo lub gotowy projekt. Możesz do nas również zadzwonić w godzinach pracy.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas:

Wycena produkcji reklamy na samochód: