pylon reklamowy

Pylon
podświetlany

To świetna forma reklamy, która może pełnić funkcję kierunkowskazu. Dzięki dodatkowemu podświetleniu pylon może być widoczny zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy. Elegancji wygląd przyciąga wzrok osób będących w pobliżu. Pylon reklamowy sprawdza się w sytuacji, gdy w jednym budynku znajduje się wiele firm.

Gdzie sprawdzi się pylon?

Trwała i elegancka forma reklamy zewnętrznej,
Możliwość podświetlenia diodami LED,
Pylon podświetlany może prezentować kształt logo, napisy lub grafikę,
Wymiary pylonu są elastyczne,
Pylony mogą posiadać wymienne elementy,
Widoczność reklamy na pylonie dostrzeżemy nawet z kilkudziesięciu metrów.

Jaki rodzaj pylonu możemy zbudować?

Budujemy pylony na podstawie projektu, mogą zawierać samo logo, ale również wiele innych informacji jak adres, kontakt i listę firm znajdujących się w budynku. Całość opiera się na konstrukcji stalowej z frontem z płyty aluminiowej diBond lub plexi. Tego typu konstrukcje są wytrzymałe i służą latami, dodatkowo pozwalają na wymianę pojedynczych elementów.

Montaż pylonu

Dostarczamy pylony reklamowe na miejsce i zajmujemy się montażem konstrukcji oraz oświetlenia w planowanym miejscu. Wykonany produkt dostarczamy w dowolne miejsce na mapie Lublina, województwa a nawet kraju. Jeśli pylon reklamowy zawiera wymienne elementy, można je u nas zamówić, również z opcją montażu.

Ile kosztuje
Podświetlany pylon dla stacji benzynowej?

Reklama Lublin na pylonie jest wyceniana indywidualnie na podstawie ilości i rodzaju  zużytych materiałów oraz godzin pracy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, online oraz odwiedzin w biurze w celu wyceny konkretnego projektu, dostosowanego do potrzeb i upodobań klienta.

Prześlij nam
informacje do Wyceny

Wiesz mniej więcej czego chcesz i potrzebujesz uzyskać wycenę dla pylonu? Zostaw nam kilka informacji na temat planowanej reklamy, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Do formularza możesz dołączyć zdjęcia, rysunek, logo lub gotowy projekt. Możesz do nas również zadzwonić w godzinach pracy.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas:

Wycena produkcji pylonu: