litery 3d Lublin

Litery 3D
podświetlane lub niepodświetlane

Sprawdzają się zarównano na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków, stosowane są głównie w znakowaniu sklepów, galerii, restauracji, hoteli i firm. Litery 3D podświetlane są widoczne również nocą. Wybór wielkości, czcionki oraz kolorystyki jest indywidualny. Wbrew pozorom jest to bardzo wytrzymała forma reklamy, która służy latami.

Rodzaje wykonywanych liter 3D:

Litery 3D front PVC, boczki aluminiowe (podświetlane od wewnątrz LED).
front z plexi, boczki pokryte aluminium (podświetlane od wewnątrz LED).
Litery 3D front wykonane z dibondu, boczki i plecy ze styroduru.
Litery wykonane od frontu z PVC, boczki i plecki również ze styroduru.
Litery wykonane z PVC, dibondu lub plexi do maksymalnej grubości 10mm.
Wykonuje również inne konfiguracje dla uzyskania oczekiwanego efektu.

Jakie litery podświetlane wybrać?

Jesteśmy w stanie wykonać litery o każdej wielkości, kolorze i wykończeniu. Polecamy reklamę wykonaną z plexi, która jest wytrzymała, odporna na warunki atmosferyczne i bardzo dobrze wygląda podświetlona od wewnątrz i od zewnątrz. Indywidualne docięcie ploterem termicznym pozwala na zastosowanie nietypowych kształtów.

Metody podświetlenia dla liter 3D

Używamy podświetlenia ledowego ze względu na oszczędność energii oraz długotrwałość. Dodatkowo montujemy system, który pozwala na ustawienie godzin, w których podświetlenie ma zostać włączone. Diody led są montowane wewnątrz konstrukcji w taki sposób, by światło rozkładało się równomiernie. Reklama podświetlana sprawdza się o każdej porze dnia.

Cena produkcji
Liter 3D

Cena tej usługi jest zróżnicowana. Głównymi wyznacznikami ceny są ilości wykorzystanego materiału i jego rodzaj, czas  pracy oraz występowanie podświetlenia. Zapraszamy do indywidualnej wyceny, której dokonujemy na podstawie projektu oraz planowanych materiałów.

Prześlij nam
informacje do Wyceny

Wiesz mniej więcej czego chcesz i potrzebujesz uzyskać wycenę dla podświetlanych liter 3D? Zostaw nam kilka informacji na temat planowanej reklamy, a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę. Do formularza możesz dołączyć zdjęcia, rysunek, logo lub gotowy projekt. Możesz do nas również zadzwonić w godzinach pracy.

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń do nas:

Wycena produkcji liter: